Podsumowanie sezonu Halowego – HMP U20 i HMP Seniorów

W halowym sezonie lekkoatletycznym wzięło udział sześcioro zawodników KS „Warszawianka”. Najlepiej spisał się Paweł Wiesiołek, który wywalczył złoty medal w siedmioboju seniorów. Srebrnym medalem może się pochwalić Milena Chałupka w rywalizacji pięcioboju juniorek. Izabela Mikołajczyk oraz Rafał Horbowicz zajęli miejsca tuż za podium w swoich kategoriach wiekowych. Niefortunna dyskwalifikacja na 60 m Rafała Horbowicza wykluczyła go z rywalizacji o medal w kategorii Seniorów mimo tego zajął 4 miejsce w kategorii U23. Stanisław Szewczyk w kategorii U23 wywalczył  brązowy medal w skoku o tyczce. Damian Siemek zajął 7 miejsce w kategorii U20 w siedmioboju. Wszystkie wyniki dobrze wróżą na zbliżający się sezon letni! Gratulacje dla zawodników Klubu Sportowego „Warszawianka”.