O Klubie

Klub dysponuje aktualnie rozbudowaną infrastrukturą sportową w postaci:

–      29 kortów tenisowych o nawierzchni ziemnej i syntetycznej (DecoTurf), w tym 16 pod przykryciem

–      2 boisk do piłki nożnej ze sztuczną trawą, przykrywanych na zimę powłoką pneumatyczną, oświetlanych i ogrzewanych

–      hali gier przystosowanej do uprawiania piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki

–      sal szermierczych ze specjalistycznym wyposażeniem

–      hali sportowej ze ścianą wspinaczkową i wyposażeniem do laserowego paintball’u

W oparciu o posiadana infrastrukturę, klub oferuje miłośnikom sportu bogatą ofertę możliwości w zakresie:

Sport wyczynowy – uprawianie poprzez szkolenie i starty pod kierunkiem fachowych trenerów w czterech sekcjach:

• Lekkoatletyka – sekcja skupia wybitnych polskich lekkoatletów jak:M.Plawgo, L.Chojecka, A.Noga, M.Trybańska  oraz kilkudzięsięcio-osobową grupę utalentowanych młodzików i juniorów.
  • Tenis ziemny – sekcja, obok zawodniczek klasy międzynarodowej, jak A.Rosolska i K.Kosińska, skupia ok 40 rokujących duże nadzieje rozwojowe młodzików i juniorów stanowiących czołówkę polskiego tenisa młodzieżowego
  • Szermierka – sekcja skupia się na pracy z grupą 50 młodych zawodniczek uprawiających szpadę
  • Piłka ręczna – obejmuje młodzieżową grupę kilkudziesięciu zawodników, m.in. ze Szkoły Sportowej przy ul. Piaseczyńskiej, startujących na poziomie rozgrywek regionalnych i lokalnych.

Sport rekreacyjny – uprawiany przez szeroką rzeszę sportowców amatorów zainteresowanych w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i zdrowia pod kierunkiem fachowych trenerów i instruktorów, w następujących formach i dziedzinach:

• Tenis ziemny – działa Szkółka Tenisowa, w której uczy się ok 100 dzieci. Najzdolniejsze z nich mogą kontynuować uprawianie tenisa w sekcji wyczynowej. Amatorzy tenisa ze wszystkich grup wiekowych mają możliwość nauki u instruktorów i trenerów indywidualnych.

Szczególowe informacje: :

Centrum Tenisa, Golfa i Futbolu:  22.849 11 83   e-mail: recepcja@korty.eu

• Piłka nożna – oferuje możliwości rezerwacji boisk dla grup indywidualnych i korporacyjnych oraz rozgrywek lig amatorskich.

Centrum Tenisa, Golfa i Futbolu: 22.849 11 83  e-mail: recepcja@korty.eu

• Szermierka – przygotowywane jest powołanie Szkółki Szermierczej dla amatorów w różnych grupach wiekowych.
  • Ściana wspinaczkowa i Laser Paintball

Informacja i zapisy: