14 maja, 2023

Pewnie wygrywamy z Ostrołęką

W przedostatnim meczu sezonu pewnie pokonujemy UMKS Trójkę Ostrołękę 32 – 24. W pierwszych kilkunastu minutach całkowicie narzuciliśmy ton spotkania wychodząc na wysokie prowadzenie 11 – 2 w 16 minucie. Kolejny kwadrans toczył się bramka za bramkę dzięki czemu ostatecznie na przerwę schodziliśmy z 9 bramkową przewagą 17 – 8. W drugiej połowie również naszym rywalom nie udało się zmniejszyć strat, nasza przewaga cały czas utrzymywała się na poziomie 8 – 9 bramek, dzięki czemu ostatecznie wygrywamy 32 – 24. Zwycięstwo to szczególnie cieszy biorąc pod uwagę fakt, że w poprzednim meczu przegraliśmy z Ostrołęką różnicą dwóch trafień.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wsparcie z trybun!