Tomasz Porzeziński

Wychowanek KS Warszawianka. Jako zawodnik kilkakrotny uczestnik turniejów międzynarodowych oraz Mistrzostw Polski. Zdobywca brązowego medalu Mistrzostw Polski w 1979r. z zespołem juniorskim naszego Klubu.

W pracy trenerskiej może pochwalić się niejednokrotnie zdobyciem mistrzostwa kraju, w tym z zespołem swoich wychowanków, który prowadził od kategorii młodzieżowych w KS Warszawianka. Oprócz złotych medali na arenie polskiej klubowej piłki ręcznej, zdobył jeden srebrny oraz dwa brązowe medale, również z naszym Klubem. W pracy z zespołami seniorskimi, wywalczył dwa awanse do pierwszej ligi mężczyzn (grając wychowankami naszego Klubu), godnie reprezentując Warszawę oraz Mazowsze. Pod jego wodzą Klub był bliski wywalczenia awansu z zaplecza Ekstraklasy do najwyższej klasy rozgrywkowej (3 miejsce w lidze).

Jako trener Kadr Narodowych sprawował funkcje drugiego trenera oraz trenera głównego. W 1993 roku jako drugi trener wraz z reprezentacją juniorek zdobył 5 miejsce na Mistrzostwach Europy w Miszkolcu. Od 1995 roku został pierwszym trenerem reprezentacji juniorek młodszych, z którymi wygrywał liczne turnieje oraz mecze międzypaństwowe. Ostatnio współpracował z Kadrą Narodową M2000.

Trener posiada najwyższą klasę trenerską kategorii A i prowadzi w KS Warszawianka częściowo trening juniorów oraz zespół seniorów, który bierze udział w rozgrywkach I Ligi.

Trener główny / seniorzy, juniorzy

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę witrynę. Zaktualizuj przeglądarkę