16 kwietnia, 2023

Wygrywamy w Pabianicach!

Po niesamowicie zaciętym meczu wygrywamy z SPR PABIKS IMPACT Pabianice 30 – 32! To dla nas fantastyczna informacja, bowiem oznacza to dopisanie kolejnych 3 punktów w tabeli. Pierwsza połowa nie była rewelacyjna, na przerwę schodziliśmy z trzybramkową stratą 19 – 16. W 48. minucie meczu przegrywaliśmy z kolei aż 4 trafieniami 28 – 24. Zachowaliśmy jednak spokój i fantastycznie zagraliśmy ostatnie 10 minut wygrywając je aż 8 – 2. Jeszcze w pierwszej połowie kontuzji (zapewne kolana) dostał Kacper Kozak z SPR PABIKS IMPACT Pabianice. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia, a naszym kibicom serdecznie dziękujemy za wsparcie z trybun!