Współpraca

Współpraca

KLUB SPORTOWY
“WARSZAWIANKA”

Rok założenia 1921

Piękna historia

Obiecująca teraźniejszość z Olimpijczykami
i Reprezentantami Kraju na czele

Sekcja lekkiej atletyki

PRZEDSTAWIAMY NASZYCH NAJLEPSZYCH LEKKOATLETÓW:

MARCIN KRUKOWSKI – Olimpijczyk, srebrny medalista Światowych Wojskowych Igrzysk Sportowych uczestnik Mistrzostw Świata i Europy, od kilku lat należy do elity światowej w rzucie oszczepem, niepokonany w swojej kategorii wiekowej od początku kariery na arenie ogólnopolskiej, 13-krotny Mistrz Polski, rekordzista Polski w Rzucie oszczepem z wynikiem 89,55 m.

PAWEŁ WIESIOŁEKBrązowy Medalista Halowych Mistrzostw Europy w siedmioboju 2021, Olimpijczyk, Uczestnik Mistrzostw Świata i Europy, 10-krotny Medalista Mistrzostw Polski w dziesięcioboju tym 8 złoty oraz 9-krotny Medalista Halowych Mistrzostw Polski w tym 6 złotych, najlepszy wieloboista w Kraju. Rewelacyjny Rekord życiowy 8333 pkt. Nadzieja Polskiego wieloboju.

Fot. KowalskyPhotos

IZABELA MIKOŁAJCZYKUczestniczka Mistrzostw Europy i Pucharów Europy w wielobojach, 19-krotna Medalistka Mistrzostw Polski w siedmioboju i skoku wzwyż w tym, aż 9 złotych medali! Rekordy życiowe 5968 pkt w siedmioboju i 192 cm w skoku wzwyż.

RAFAŁ HORBOWICZMłoda gwiazda dziesięcioboju lekkoatletycznego, zdobył 9 medali Mistrzostw Polski w różnych kategoriach, w tym srebro Mistrzostw Polski Seniorów na stadionie oraz w Hali w wieloboju.

Fot. KowalskyPhotos

MILENA CHAŁUPKAMłoda krew w siedmioboju lekkoatletycznym, 5 medali Mistrzostw Polski w swoich kategoriach wiekowych (junior młodszy i junior).

Fot. Natalia Chrzanowska

To czołowi lekkoatleci Klubu Sportowego Warszawianka. Sama sekcja liczy ponad 150 członków. Klub Sportowy Warszawianka stawia na młode talenty i docelowo inwestuje w ich rozwój, aby to nasi wychowankowie zdobywali w przyszłości medale. Przykładowo W roku 2020 czterech zawodników Warszawianki zdobyła, aż 5 medali Halowych Mistrzostw Polski w kategorii seniora i młodzieżowca! Natomiast nasz najlepszy oszczepnik (Złoty Marcin Krukowski) jeszcze nigdy nie został pokonany w swojej kategorii wiekowej!

Sekcja Piłki Ręcznej

PRZEDSTAWIAMY NASZYCH NAJLEPSZYCH PIŁKARZY RĘCZNYCH:

Od sezonu 2021/2022 zespół piłki ręcznej będzie uczestniczył w rozgrywkach I ligi Mężczyzn

MATEUSZ MAZUREK – Zawodnik również z przeszłością w kadrze Mazowsza oraz reprezentant Polski. Mateusz cechuje upór oraz dążenie do doskonałości, jest zawzięty i głodny gry. Ze swoimi warunkami fizycznymi budzi postrach pośród ligowych rywali. Jego rzuty nieraz przypominają rzuty samego Karola Bieleckiego. Być może w przyszłości zobaczymy go w pierwszej reprezentacji.
Fot. Marcin Selerski źródło: https://www.facebook.com/Marcin.biz

KACPER SMAGA – (w środku) zauważony dzięki swojej grze przez trenera kadry Mazowsza Tomasz Porzezińskiego (po prawej, aktualnego naszego trenera) obecnie reprezentuje barwy naszego Klubu. Wraz z kolegami z kadrą Kacper zdobył złoty medal Mistrzostw Polski. W Piławach awansował wraz z kolegami do 1 ligi i doszli do ćwierćfinału pucharu polski. Swoimi dobrymi występami w Puławach i grze w aktualnym zespole KS Warszawianka udało mu się dostać do kadry narodowej, do której jest z powodzeniem powoływany.

KRZYSZTOF WNĘKOWSKI – Oprócz gry na hali dokłada grę na piasku. Jest reprezentantem Polski w piłce ręcznej plażowej, w której występował podczas Mistrzostw Europy w Starych Jabłonkach. W piłce ręcznej halowej w swoich osiągnięciach posiada 4 miejsce na Mistrzostwach Polski z kadrą Mazowsza, medale gimnazjad oraz nagrody indywidualne na poziomie Mistrzostw Polski z naszym Klubem.

Fot. Marcin Selerski źródło: https://www.facebook.com/Marcin.biz


Aby jeszcze bardziej rozwijać nasze sekcje szukamy partnerów, którzy pomogą nam realizować cele oferując pomoc barterową lub gotówkową. Klub Sportowy Warszawianka nie pozostaje dłużny. W zamian mamy do zaoferowania m. in. Reklamę sponsora w postaci logo firmy na odzieży startowej zawodników tak, aby były widoczne na zawodach w Polsce i za granicą. Reklamy w postaci banerów na czas trwania współpracy, z możliwością umieszczenia reklam na terenie KS Warszawianka. Przypominamy, że Klub ma siedzibę w centrum Warszawskiego Mokotowa, gdzie znajdują się nasze boiska do piłki nożnej, korty tenisowe, hala do piłki ręcznej i hala szermiercza. W ciągu dnia na naszych obiektach przebywa bardzo duża ilość potencjalnych klientów, którzy mogą dostrzec Twoją reklamę. Przede wszystkim stawiamy na inwestowanie w rozwój Klubu oraz jego zawodników. Dlatego, każda nawet drobna pomoc otwiera nam nowe możliwości.

Co możemy zaoferować?

Sekcja piłki ręcznej:

 • Wywieszenie banera w hali do piłki ręcznej,
 • logo partnera na strojach meczowych, plakatach, papierach firmowych, zapowiedziach związanych z drużyną piłki ręcznej oraz wszelkich dokumentach reklamowych;
 • logo partnera na stronie internetowej KS Warszawianka oraz stronie drużyny z odnośnikiem do strony partnera.
 • udział w wywiadach z widocznym logiem partnera oraz zaznaczenie wsparcia ze strony partnera.

Sekcja lekkiej atletyki:

 • logo partnera na strojach startowych najlepszych gwiazd lekkiej atletyki (m. in. Olimpijczyka Marcina Krukowskiego);
 • promowanie partnera na portalach społecznościowych zawodników LA, wszelkich zawodach na arenie kraju oraz międzynarodowej;
 • udział w wywiadach z widocznym logiem partnera oraz zaznaczenie wsparcia ze strony partnera.

Ogólne:

 • możliwość rozwieszenia banerów reklamowych na obiektach KS Warszawianka. Klub posiada m. in.:
 • 29 Kortów tenisowych w sezonie letnim oraz 16 kortów w sezonie zimowym;
 • 6 boisk piłkarskich w sezonie zimowym (pod balonem) i letnim

To główne propozycje ze strony Klubu Sportowego Warszawianka. Współpraca z potencjalnym partnerem jest ustalana indywidualnie. Jesteśmy elastyczni również w naszych oczekiwaniach ze strony sponsora. Dodatkowym atutem współpracy będzie 100-lecie Klubu obchodzone w 2021 roku. Wówczas będą organizowane różnego rodzaju pikniki, imprezy sportowe itp. Klub cieszy się pięknymi terenami, wspaniałą historią oraz ma wielu wielbicieli dzięki czemu partnerzy Klubu wzmacniają swoją pozycje m. in. W kategorii zaufania i lojalności. Istnieje również możliwość sponsorowania samych wydarzeń związanych ze stuleciem Klubu. Tutaj współpraca dotyczy organizacji wydarzeń wyłącznie związanych ze 100-leciem Klubu Sportowego Warszawianka.

Ogólne Plany związane ze stuleciem Klubu

Klub szykuje szereg imprez związanych z jubileuszem. Wstępnie planowane są:

 • Turnieje piłki ręcznej;
 • Bieg uliczny;
 • Turniej tenisowy;
 • Pikniki;
 • Turniej pływacki;
 • Turniej piłki nożnej;
 • Impreza podsumowująca z zaproszeniami dla wszystkich członków oraz działaczy związanych z Klubem.
 • Jubileusz Klubu będzie również nagłaśniany w mediach.

Klub Sportowy Warszawianka cieszy się niezwykłą historią i uznaniem ze strony społeczności co czyni go prestiżowym. Dołącz do nas jako członek wspierający, sponsor lub partner by również znaleźć się w tym elitarnym gronie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Kontakt:

Izabela Mikołajczyk – Dyrektor Klubu Sportowego Warszawianka

e-mail: sekretariat@kswarszawianka.pl

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę witrynę. Zaktualizuj przeglądarkę