3 kwietnia, 2023

Wygrywamy derby Warszawy!

Po niesamowicie szalonym meczu wygrywamy z AZS AWF Warszawa 28 – 31! Nie weszliśmy w ten mecz dobrze, pierwsza połowa nie należała do udanych. Nie potrafiliśmy przebić się przez obronę przeciwnika, nasza obrona z kolei nie była tak szczelna jakbyśmy chcieli, co spowodowało że na przerwę schodziliśmy z pięciobramkową stratą (16-11). Drugą połowę dla odmiany zaczęliśmy fantastycznie. Wysoka skuteczność w ataku, agresywniejsza obrona a także bardzo wysoka skuteczność Mikołaja Gołębiewskiego w bramce dały nam w 48. minucie aż ośmiobramkowe prowadzenie (18 – 26). W ostatnich dziesięciu minutach znowu AZS AWF przejął inicjatywę, jednak nasza przewaga była zbyt duża. Cenne trzy punkty jadą na Piaseczyńską. Dziękujemy wszystkim za wsparcie z trybun!

Poniżej zamieszczamy odnośnik do galerii z meczu.